UEFA Nations League Odds, Promotions and Fixtures

This weekend, the Premier League is taking a break and we get to focus on some interesting UEFA Nations League fixtures. So, whether your team is at the top of the table or bottom, you can sit back and breathe this weekend and enjoy top world class players go head to head in some fiery matches.

The UEFA Nations League starts off on Thursday 6th September and let’s countries play it out for a spot in Euro 2020 offering incredibly exciting matches:

Fixtures

Matchday Five

Thursday 15th November

Group A2: Belgium v Iceland (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Belgium2/111/52/112/91/51/51/52/112/11
Draw611/2631/511/25/111/2626/5
Iceland121614141614141314

 

Group A4: Croatia v Spain (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Spain21/2011/1011/1015/1311/1021/2011/1011/10111/100
Draw23/1011/523/1027/119/49/423/1047/20227/100
Croatia13/513/55/227/1013/513/513/513/5251/100

 

Group B3: Austria v Bosnia & Herzegovina (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Austria19/2019/2019/2019/2019/2019/2019/2019/2048/50
Draw23/1012/55/212/512/512/512/512/5237/100
Bosnia329/1014/529/1029/1011/414/529/1057/20

 

Group C2: Greece v Finland (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Greece4/517/2088/10011/320/235/617/2017/2087/100
Draw12/511/511/521/1011/511/511/521/10217/100
Finland15/415/418/54/115/419/519/519/515/4

 

Group C2: Hungary v Estonia (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Hungary2/52/538/1002/52/52/52/52/52/5
Draw10/316/517/510/316/516/510/333/1033/10
Estonia15/28/115/215/217/28/115/27/177/10

 

Group D1: Kazakhstan v Latvia (16.00)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Kazakhstan4/68/136/1011/178/138/138/1313/2016/25
Draw5/25/25/228/115/25/213/55/2261/100
Latvia9/25/19/25/15/15/15/124/547/10

 

Group D1: Andorra v Georgia (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Georgia4/111/33/101/31/31/31/333/10017/50
Draw7/210/318/518/57/27/218/57/217/5
Andorra8/111/117/210/111/110/110/19/193/10

 

Group D2: San Marino v Moldova (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Moldova1/71/61/82/112/111/61/61/62/11
Draw13/211/211/219/411/211/211/219/453/10
San Marino16/122/118/120/122/118/118/119/116/1

 

Group D2: Luxembourg v Belarus (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Belarus8/533/206/417/1033/2013/88/517/10161/100
Luxembourg9/59/57/417/1015/87/49/517/10181/100
Draw21/102/121/1028/132/121/1021/1043/2021/10

Friday 16th November

Group A1: Netherlands v France (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
France13/1027/2016/1113/1013/10/57/5131/100
Netherlands19/1015/879/4019/1019/1019/10197/100
Draw5/25/228/1112/55/249/20241/100

 

Group B1: Slovakia v Ukraine (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Slovakia7/57/57/511/811/87/5137/100
Draw21/1021/102/12/12/12/1207/100
Ukraine21/1021/1011/511/511/511/5221/100

 

Group B4: Wales v Denmark (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Wales6/431/2013/85/331/208/58/58/5
Draw21/102/12/139/192/119/102/139/20
Denmark19/102/115/821/102/119/1019/102/1

 

Group C3: Cyprus v Bulgaria (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Bulgaria8/58/58/58/58/58/58/58/5161/100
Cyprus15/89/59/524/139/59/59/537/20183/100
Draw2/121/1021/1028/132/12/121/1043/20207/100

 

Group C3: Slovenia v Norway (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Norway8/531/208/58/58/58/5157/100
Slovenia2/119/102/115/819/102/1193/100
Draw19/1021/102/12/12/12/1201/100

 

Group D4: Liechtenstein v FYR Macedonia (20.45)

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
FYR Macedonia2/112/112/91/51/511/502/9
Draw11/25/191/175/111/221/451/10
Liechtensteim14/112/151/414/114/110/112/1

 

Group D4: Gibraltar v Armenia

Bet365LadbrokesWilliam HillUnibetCoralBetfredBetbright888sportRoyal Panda
Armenia1/52/91/53/132/92/92/92/92/9
Draw5/119/424/519/419/49/25/123/547/10
Gibraltar14/114/111/112/114/114/112/123/211/1

 

Saturday 17th November

Group A3: Italy v Portugal (20.45)

Group B2: Turkey v Sweden (18.00)

Group C1: Albania v Scotland (20.45)

Group C4: Serbia v Montenegro (15.00)

Group C4: Romania v Lithuania (20.45)

Group D3: Azerbaijan v Faroe Islands (18.00)

Group D3: Malta v Kosovo (18.00)

 

Matchday Six

Sunday 18th November

Group A2: Switzerland v Belgium (20.45)

Group A4: England v Croatia (15.00)

Group B3: Northern Ireland v Austria (18.00)

Group C2: Hungary v Finland (20.45)

Group C2: Freece v Estonia (20.45)

Group D2: San Marino v Belarus (18.00)

Group D2: Moldova v Luxembourg (18.00)

 

Monday 19th November

Group A1: Germany v Netherlands (20.45)

Group B1: Czech Republic v Slovakia (20.45)

Group B4: Denmark v Republic of Ireland (20.45)

Group C3: Cyprus v Norway (20.45)

Group C3: Bulgaria v Slovenia (20.45)

Group D1: Andorra v Latvia (18.00)

Group D1: Georgia v Kazakhstan (18.00)

Group D4: Liechtenstein v Armenia (20.45)

Group D4: FYR Macedonia v Gibraltar (20.45)

 

Tuesday 20th November

Group A3: Portugal v Poland (20.45)

Group B2: Sweden v Russia (20.45)

Group C1: Scotland v Israel (20.45)

Group C4: Serbia v Lithuania (20.45)

Group C4: Montenegro v Romania (20.45)

Group D3: Kosovo v Azerbaijan (18.00)

Group D3: Malta v Faroe Islands (18.00)

Results

Thursday 6th September

Kazakhstan 0-2 Georgia

Armenia 2-1 Liechtenstein

Czech Republic 1-2 Ukraine

Germany 0-0 France

Gibraltar 0-2 FYR Macedonia

Latvia 0-0 Andorra

Norway 2-0 Cyprus

Slovenia 1-2 Bulgaria

Wales 4-1 ROI

 

Friday 7th September

Azerbaijan 0-0 Kosovo

Albania 1-0 Israel

Faroe Islands 3-1 Malta

Italy 1-1 Poland

Lithuania 0-1 Serbia

Romania 0-0 Montenegro

Turkey 1-2 Russia

 

Saturday 8th September

Northern Ireland 1-2 Bosnia- Herzegovina

Belarus 5-0 San Marino

Finland 1-0 Hungary

Switzerland 6-0 Iceland

England 1-2 Spain

Estonia 0-1 Greece

Luxembourg 4-0 Moldova

 

Matchday Two

Sunday 9th September

France 2-1 Netherlands

Ukraine 1-0 Slovakia

Denmark 2-0 Wales

Bulgaria 1-0 Norway

Cyprus 2-1 Slovenia

Georgia 1-0 Latvia

FYR Macedonia 2-0 Armenia

Lichtenstein 2-0 Gibraltar

 

Monday 10th September

Portugal 1-0 Italy

Sweden 2-3 Turkey

Scotland 2-0 Albania

Serbia 2-2 Romania

Montenegro 2-0 Lithuania

Andorra 1-1 Kazakhstan

Kosovo 2-0 Faroe Islands

Malta 1-1 Azerbaijan

Tuesday 11th September

Iceland 0-3 Belgium

Spain 6-0 Croatia

Bosnia & Herzegovina 1-0 Austria

Hungary 2-1 Greece

Finland 1-0 Estonia

San Marino 3-0 Luxembourg

Moldova 0-0 Belarus

Matchday Three

Thursday 11th October

Group A3: Poland 2-3 Portugal (20.45)

Group B2: Russia 0-0 Sweden (20.45)

Group C1: Israel 2-1 Scotland (20.45)

Group C4: Lithuania 1-2 Romania (20.45)

Group C4: Montenegro 0-2 Serbia (20.45)

Group D3: Faroe Island 0-3 Azerbaijan (20.45)

Group D3: Kosovo 3-1 Malta (20.45)

 

Friday 12th October

Group A2: Belgium 2-1 Switzerland (20.45)

Group A4: Croatia 0-0 England (20.45)

Group B3: Austria 1-0 Northern Ireland (20.45)

Group C2: Greece 1-0 Hungary (20.45)

Group C2: Estonia 0-1 Finland (20.45)

Group D2: Belarus 1-0 Luxembourg (20.45)

Group D2: Moldova 2-0 San Marino (20.45)

 

 

Saturday 13th October

Group A1: Netherlands 3-0 Germany (20.45)

Group B1: Slovakia 1-2 Czech Republic (15.00)

Group B1: Republic of Ireland 0-0 Denmark (20.45)

Group C3: Norway 1-0 Slovenia (18.00)

Group C3: Bulgaria 2-1 Cyprus (20.45)

Group D1: Georgia 3-0 Andorra (18.00)

Group D1: Latvia 1-1 Kazakhstan (18.00)

Group D4: Armenia 0-1 Gibraltar (18.00)

Group D4: FYR Macedonia 4-1 Liechtenstein (20.45)

 

Matchday Four

Sunday 14th October

Group A3: Poland 0-1 Italy (20.45)

Group B2: Russia 2-0 Turkey (18.00)

Group C1: Israel 2-0 Albania (20.45)

Group C4: Romania 0-0 Serbia (15.00)

Group C4: Lithuania 1-4 Montenegro (20.45)

Group D3: Azerbaijan 1-1 Malta (18.00)

Group D3: Faroe Islands 1-1 Kosovo (20.45)

 

Monday 15th October

Group A2: Iceland 1-2 Switzerland (20.45)

Group A4: Spain 2-3 England (20.45)

Group B3: Bosnia & Herzegovina 2-0 Northern Ireland (20.45)

Group C2: Estonia 3-3 Hungary (20.45)

Group C2: Finland 2-0 Greece (20.45)

Group D2: Belarus 0-0 Moldova (20.45)

Group D2: Luxembourg 3-0 San Marino (20.45)

 

Tuesday 16th October

Group A1: France 2-1 Germany (20.45)

Group B1: Ukraine 1-0 Czech Republic (20.45)

Group B4: Republic of Ireland 0-1 Wales (20.45)

Group C3: Norway 1-0 Bulgaria (20.45)

Group C3: Slovenia 1-1 Cyprus (20.45)

Group D1: Kazakhstan 4-0 Andorra (16.00)

Group D1: Latvia 0-3 Georgia (20.45)

Group D4: Armenia 4-0 FYR Macedonia (18.00)

Group D4: Gibraltar 2-1 Liechtenstein (20.45)